Archiv článků

Pražský fotbalový svaz pomáhá najít váš první klub

(22.08.2017) Září je v posledních letech obecně vnímáno jako měsíc fotbalových náborů. Na desítkách hřišť nejen v Praze, ale i po celém Česku budou probíhat náborové akce, které mají za cíl představit dětem krásy fotbalu, ale hlavně je přivést ke sportu a pohybu jako takovým.
» celý článek

Na školách se vyučoval fotbal. Žáci se účastnili besed s fotbalisty

(28.06.2017) Poslední dny školního roku zpestřily žákům základních škol Řeporyje, Švehlova, Botičská a Jakutská fotbalové besedy organizované Pražským fotbalovým svazem ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy. Děti si vyzkoušely ukázkový trénink pod vedením zkušených trenérů mládeže a aktivně se zapojily do besed s významnými hosty ze světa fotbalu. Od nich pak za odměnu obdržely autogramy.
» celý článek

Jarní část Tour de Club zakončila Slavia v Braníku

(15.06.2017) Na vysvědčení sice stále ještě čekají, ale mladí fotbaloví talenti z ABC Braník už se mohli radovat z první odměny. Na začátku června si totiž zatrénovali pod dohledem profesionálních koučů mládeže Slavie. Umožnil jim to projekt Pražského fotbalového svazu s názvem Tour de Club, který propojuje profesionální a amatérský fotbal.
» celý článek

Tour de Club pokračoval v Bohnicích

(09.06.2017) Třetí zastávkou projektu Tour de Club, který organizuje Pražský fotbalový svaz, se v jarní části roku 2017 stalo fotbalové hřiště TJ Slovanu Bohnice.
» celý článek

Fotbal bavil na Dni dětí Prahy 1

(02.06.2017) Přestože se oslavy Dne dětí běžně datují na první červnový den, MČ Praha 1 naplánovala akci pro školáky i předškoláky z dané oblasti na poslední květnové dopoledne. Místem konání této akce bylo příjemné prostředí Střeleckého ostrova, kde byl pro děti připraven pestrý program.
» celý článek

Projekt Tour de Club začal svou letošní pouť

(02.06.2017) Ligová sezóna sice již minulou sobotu vyvrcholila a části týmů odjely na zasloužené dovolené, zástupci dvou pražských prvoligových týmů však i přesto vyrazili na hřiště amatérských klubů, aby u nich vedli ukázkový trénink.
» celý článek

Ratolest Fest bavil malé i velké. Fotbalové městečko nechybělo

(01.06.2017) Zábavný sportovní den prožili návštěvníci Ratolest Festu v sobotu 27. května. Originální dětský festival se konal na náplavkách Rašínova a Hořejšího nábřeží a na Císařské louce v Praze. Festivalu sportu ale i dalších aktivit se zúčastnily celé rodiny, které na něm prožily jedinečný den plný legrace a pohybu.
» celý článek

Fotbalová radost v parku na Kampě

(25.05.2017) V neděli 21. 5. proběhl v parku na Kampě a Tyršově domě první ročník sportovního festivalu Move Fest. A co by to bylo za festival pohybu, bez nejpopulárnějšího sportu na světě, fotbalu.
» celý článek

Praha se stane opět městem fotbalu!

(18.05.2017) Květen není pouze měsícem náborů. V květnu a následně i červnu se budou na území Prahy konat také dětské a sportovní festivaly, na kterých Pražský fotbalový svaz v rámci projektu Praha město fotbalu rozhodně nemůže chybět.
» celý článek

O fotbale se besedovalo také na podzim

(23.12.2016) Projekt Fotbalových besed pokračoval také ve druhé polovině roku 2016. Po červnové sérii akcí připravil Pražský fotbalový svaz ve spolupráci se čtveřicí pražských škol čtyři fotbalová dopoledne pro žáky a žákyně prvních a druhých tříd základních škol, během kterých si zúčastněné třídy mohly vyzkoušet ukázkovou tréninkovou jednotku pod vedením zkušených mládežnických trenérů a následně se aktivně zapojit do besedy s fotbalovou osobností.
» celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8